KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666326
nr 1466 6326
Endel Köks
(1912-1983), Estland
Oljemålning, Interiör, monogramsignerad, -41. Olja på duk, 25x33, yttermått inklusive ram: 32x40 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:46:26
4.000 kr
Endel Köks
Läs mer om Endel Köks